KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15232021
nr 1523 2021
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 228/360, daterad -80, bildmått: 38x55 cm, yttermått inklusive ram: 49x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:14:47
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén